Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Edicioni i katërt i talent show-t The Voice of Albania mbërrin sonte në duelin e fundit ku katër konkurentët finalistë do të shpalosin vokalin e tyre për të fituar çmimin për vokalin më të mirë shqiptar.

‬Olsa‬ në grupin e Almës, Aslaidon në grupin Gencit,‬ ‎Semi në grupin e Sidritit‬ dhe Albina‬ në grupin e Elsës do të sjellin live sonte në ekranin e Top Channel këngë nga reportori më i mirë i muzikës shqiptare dhe të huaj në një mbrëmje festive që premton spektakël.

Por cili nga finalistët e meriton më së shumti fitoren? Votoni sondazhin për të preferuarin tuaj:

Artikulli paraprakZhgënjimi i madh televiziv i këtij viti
Artikulli tjetërPersonazhet që lanë gjurmë në 2014-ën