Sonte në “Biddai” 29/12/2015 – Epsiodi 583

Sonte në Televizionin Klan do të ndiqni episodin 583, ja se çfarë do të shini në këtë puntatë:

Ranviri, Ragini, Sadna dhe Alek arrijnë ne shtëpinë e re. Ata lyejne dhe pastrojne shtepine duke bere dhe shaka. Nderkohe qe Sadna mban bojen per Alekun dhe ai lyen duke mos i hequr syte nga njeri tjetri nga ana tjeter Ranviri dhe Ragini edhe pse asnjeri s’di te lyeje grinden me njeri tjetrin se kush prej tyre lyen më mirë.

Më pas për tu shplodhur çiftet rrinë pak bashkë në qetësi.Gjatë shplodhjes Sadna vendos foton e gjithe familjes ne mur ku djemtë e shtëpisë i kap një trishtim mjaft i madh.

Anand njihet me të gjithë në familjen e Prakash. Malti njofton Prakash që ajo do të lërë shtëpinë së bashku me bashkëshortin e saj, por Vinet mërzitet me të. Më vonë Prakash i kërkon Vinetit të bëjë siç do gruaja e tij. Të gjithë mërziten kur foshnja e Maltit zhduket.

Info Media Albania | Nuk lejohet kopjimi i këtij materiali pa autorizim

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.