Sonte në mbrëmje prezantohet ‘Fairytale Love’ nga Eneda Tarifa

Ndryshe nga ç’ishte njoftuar më parë, për në datën 15 Mars, mesaduket përgatijet intensive të moderatores dhe këngëtares Eneda Tarifa, kanë bërë që klipi të prezantohet para deadline-it të njoftuar. 

Këtë të Dielë (13 Mars 2016) në ekranin e RTSH në orën 20:05 me nisjen e edicionit informativ të lajmeve do të publikohet kënga dhe videoklipi në versionin e Gjuhës Angleze të “Përrallë”, këngës fituese të Festivalit të RTSH nga Eneda Tarifa, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Ndërsa të gjithë ata që nuk do të kenë mundësinë që ta shohin në ekran, kënga do të publikohet edhe në kanalin zyrtar të Eurovision në YouTube.

InfoMedia Albania // Justin Kasaj | Ndalohet kopjimi pa autorizim i materialit te mesiperm

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.