Sonte rikthehen “ato”!

Hehe! Gjithmonë për keq ju shkon mendja. Nuk e kemi fjalën për “tezet” (sa funny kjo) por për ato, ato që nuk lënë vip pa thumbuar.

Siç ju kemi informuar edhe më parë, Aulona dhe Fatma, bletëzat thumbuese do të vijnë sërish për të thumbuar. Pasi kanë mbledhur mjaftueshëm energji dhe kohë në një periudhë të gjatë pushimi, dyshja do të bëhet prapë bashkë duke sjellë çdo të Shtunë, duke filluar nga sonte “Thumb”, për të “pickuar”.

Kujdes sepse ti mund të “thumbohesh” sonte! Je kurioz se si? Shih “Thumb” në Top Channel ora 20.05 🙂

REKLAMA
loading...

1 Koment

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.