Sot miqësorja Shqipëri-Katar drejtpërdrejt në RTSH

Ndërsa Shqipëria përgatitet për Euro2016, në të cilin hyn për herë të parë në historinë e vet, mbasditja e sotme do të sjelli në Supersport, një ndeshje të organizuar nga kombëtarja shqiptare dhe kombëtares katareze të cilat do të luajnë së bashkun një ndeshje miqësore.

Eventi futbollistik do të keni mundësi ta ndiqni drejtpërdrejt nga Harterburgu i Austrisë në paketën SuperSport në kanalin SS2 si edhe RTSH ora 17:30

Copyright IMAlbania.com | Ndalohet kopjimi pa autorizim

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.