Sot në Seriale – 05/04/2016

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Duaje Jetën / TV Klan ora 16:05

Aline ndihmon Cesar që të shkojë në shtrat dhe vetë qëndron me Nidon në kuzhinën e shtëpisë. Cesar bën analizat për të kuptuar shkakun e verbërisë. Maria nuk ndihet mirë me planin e hakmarrjes së Aline dhe regjistron një deklaratë për Palomën. Lutero i tregon Palomës gjendjen shëndetësore të Cesar.

Bidai / TV Klan ora 18:20

Ragnit i vjen gjynah per Sakshin pasi ajo eshte dhe shtatezene dhe behet gati te shkoje tek ajo por Anmoli e ndalon e i thote se Sakshit nuk do ti vije mire po ta marre vesh se Ragni e ka pare skenen.
-Vasu, Alek, Guni dhe vajzat shkojne te shtepia Koshalias per te festuar ditelindjen e Kavias.
-Vineti i thote Ragni se Malti nuk eshte shtatezene. Ai i thote mos ti thote Maltit sepse do e zbuloje pse Malti po genjen.
-Sakshi kthehet ne shtepi dhe qan. Ajo pendohet per te keqijat qe i ben familjes Raxhavanxh.
-Vineti pyet Maltin pse e ka genjyer se eshte shtatezene. Malti i thote se e beri per te shpetuar ate sepse Sakshi e kercenoi me videon e aksidentit.
-Policia vjen dhe arreston Vinetin. Malti sheh Sakshin dhe humb kontrollin. Malti tregon te gjithe te verteten. Te gjithe shokohen.
-Vasu nervozohet dhe e nxjerr Sakshin perjashta.
-Ragnit i vjen gjynah per Sakshin.

Ertugrul / TV Klan ora 20:55

Gonxhe mbesa e Ajtollun strehohet në kamp. Cili është plani i Ajtollun për të? Cili është mesazhi i mëkëmbësit Ertokush që sjell nga sulltani Aladin? Syrgjynosja e Ertugrulit është gabimi më i madh që ka bërë nënë Hajme për të ardhmen e kampit.
A do të zbulohet Aburrahmani që po hiqet sikur është në anën e mongolëve? Ertugrul takohet me një të njohur të vjetër. Çfarë do të ndodhë në këtë takim dhe çfarë do të marrë vesh Koxhabashi? Në darkën e fejesës të gjithë janë të lumtur, përveç Gokçesë. Çfarë përgjigje do të marrë ajo nga Ertugruli?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!