Starton X Factor, Simon Cowell ndryshime rrënjësore për këtë sezon

Simon Cowell është duke bërë ndryshime të mëdha në The X Factor për këtë vit, pas sezonit të kaluar i cili pësori rënie të ndjeshme të audiencës.

Sipas The Sun, nuk do të ketë më vetëm performanca gjatë të netëve live të Shtunave dhe gjithashtu numri i performancave të shkurtohet nga 10 në 6 të tilla gjatë spektakleve të fundjavës.

Sharon Osbourne, Nicole Scherzinger and Louis Walsh së bashku me Simon do të jenë nën poltoronin e jurisë edhe për këtë sezon së bashku me Simon, por gjithashtu pjesë e fazave të audicionve do të jetë edhe Alesha Dixon nga Britain’s Got Talent’.

Ndërkaq konfirmohet se xhirimet e audicioneve do të nisin më 8 Korrik./imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.