“Stop” rikthehet me 4 Shtator. Shikoni spotin tv | VIDEO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Emisioni satiro-investigativ më i ndjekur në Shqipëri “Stop”, do të rikthehet para shikuesve më 4 Shtator.
Moderatorët simpatikë të emisionit, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj e njoftuan datën e e rikthimit në transmetim pas sezonit veror me anë të një spoti special.
“Do llojmë me 4 Shtator, në Tv Klan, orari si gjithmonë në 20:10 minuta”, thuhet në spot.
Emisioni “Stop” ka në fokus probleme të ndryshme të qytetarëve që kërkojnë zgjidhje për hallet e tyre si dhe tema sociale nga realiteti shqiptar. /tvklan.al

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!