Teen Wolf: promo e pare e sezonit te katert!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Titullohet ‘Cant’ Go Back‘, dhe eshte promo e pare e sezonit te katert te serialit  Teen Wolf, qe do te debutoje ne Amerike ne 23 qershor, ne kanalin MTV.

Ne promon, qe zgjat rreth 40 sekonda, shohim te dale nga toka Derek, Scott, Stiles dhe Lydia (pjesëtarët mbetur të grupit), menjehere te gatshem per lufte.

Jeff Davis, krijuesi i serialit, ka paralajmeruar se Scott (Tyler Posey) do te jete i fokusuar ne kete sezon me se shumti ne problemet e tij si njeri. E nderkohe qe eshte konfirmuar largimi i  Daniel Sharman nga seriali, eshte bere me dije hyrja e nje tjeter vilani, qe do te quhet “The Benefactor”.

 

Artikulli paraprakSeriale USA | Sonte ne TV 21 Maj 2014
Artikulli tjetërBëhuni gati për “çmendurinë” e rradhës… po vjen MAD!