The IMA Series‬ 10 – 16 mars 2014

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

‪#‎TheIMAseries‬ // 10 episode më të mira të javës!

1800103_10202508537007892_966262199_o

Jeni të apasionuar pas serialeve dhe dëshironi të kontribuoni për të pasuruar këtë hapsirë. Na shkruani në info@imalbania.com

Artikulli paraprakHolta Dulaku, producentja e mirenjohur ne kopertinen e revistes Living
Artikulli tjetërIMA Awards 2014 // Fituesit e Çmimeve të Televizionit