“The Punisher” merr datën e premierës dhe publikon trailerin në Netlfix

Pak më shumë se dy javë pasi paneli i New York Comic-Con për “The Punisher” të Marvel u anullua për shkak të sulmeve masive të 1 tetorit në Las Vegas, seriali i Netflix tani ka një datë premiere.

Sezoni i parë do të ketë 13 episode dhe do drjetohet nga Jon Bernthal. Netflix ka njoftuar se data e premierës do të jetë më 17 nëntor, ndërkohë ka lancuar edhe trailerin zyrtar të serialit.

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.