The Voice Kids | Vogëlushi shoqërohet nga i gjithë fisi në spektakël

Para se fëmijët të ngjiten në skenë, të këndojnë, të realizojnë ëndrrën e tyre, kanë gjithmonë dikë që i mbështet dhe përjeton me ta çdo emocion. Familjarët e fëmijëve kanë mbushur këto muaj mjediset e studiove të Top Channel.

Gara nuk është më vetëm një garë, por një eksperiencë unike, e cila ndihet nga e gjithë familja dhe jo vetëm nga fëmijët, të cilët konkurrojnë për të patur një vend në skuadrën e trajnerit të tyre të preferuar.

E tillë është historia e Samuelit të vogël, i cili shoqërohej në Audicionet e Fshehura nga e gjithë famija e tij, përfshirë gjyshërit dhe hallat, tezet, dajat e xhaxhallarët. Megjithëse Samueli nuk e kaloi fazën pasuese ai kishte të gjithë famijen për ta mbështetur dhe për të shijuar këtë aventurë televizive.

REKLAMA
REKLAMA

TË NGJASHME

Postimi Tjetër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

orgesa zaimi shiu i tetorit

Reklama

klinika dentare lako
menudixhitale

TË FUNDIT

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist