Tjetër tërmet godet Shqipërinë, studio e sportit ndjen LIVE lëkundjet

Shqipëria goditet sërish nga tërmeti.

Pas lëkundjeve që tronditen pasditen e djeshme qytetet e Durrësit e Tiranës (21 shtator) mbrëmjen e sotme janë ndjerë sërish lëkundje të forta tërmeti. Një gjë e tillë është ndjerë LIVE edhe në studion e “Ora Sport” në Rtv Ora, me të ftuarit që për pak sekonda u shtangën.

Sipas IGJEUM, tërmeti ka qenë me magnitudë 4 ballë dhe epiqendër 9 km në veri të Durrësit, ndërsa thellësia 40 km.

/Ora News.tv/