Top Channel ju tregon sonte gjithçka nga “The Voice 6”

Një javë pas finales së madhe të edicionit të gjashtë të The Voice of Albania, Top Channel do të transmetojë dhe një post-puntatë të spektaklit, i cili këtë vit nxori fitues Klinti Çollakun.

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

Me një epilog, të përgatitur në formën e një dokumentari, The Voice do të transmetojë të gjithë ecurinë e 17 javëve të spekaklit. Kjo do të përfshijë gjithashtu edhe ato që ne nuk kemi parë në ekran.

Për herë të parë, producenti ekzekutiv dhe prezantuesi Ledion Liço, katër trajnerët, asistent trajnerët dhe Fituesi, Klinti Çollaku, tregojnë të gjithë rrugëtimin e tyre me të gjitha prapaskenat.

Pamje ekskluzive të patransmetuara më parë, si edhe momentet më të bukura të sezonit më të suksesshëm të ‘The Voice’ deri më tani, në rrëfimet e protagonistëve. por gjithashtu edhe batutat me pikante dhe performancave më të mira.

TË NGJASHME

Next Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist