Top Channel ndryshon rrjedhën e programacionit, nis edicioni maratonë i lajmeve

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pasi deklaroi se do të shikonte programacionet për shkak të pranisë së madhe të stafit në studio, Top Channel duke filluar nga ora 12:00 ka nisur edicionin maratonë të lajmeve.

LEXO EDHE – Top Channel: Do të rishikojmë programet sipas rregullave të qeverisë

Edicioni maratonë i lajmeve në Top ashtu si dhe disa muaj më parë në situtatën e tërmetit të Nëntorit, do të jetë deri në orët e vona të mbrëmjes në transmetim.

Situata natyrisht do të jetë në vëmëndjen e koronavirusit, i cili ka bërë që shqipëria të vendoset në një situatë të ngjashme me një shtet rrethim.

E SUGJERUAR: Rritet numri, 38 të infektuar me COVID-19, 2 në gjendje të rëndë

Gjatë gjithë edicionit do të raportohen të rejat e fundit nga situata jo vetëm nga kryeqyteti por edhe nga raportimet nga gazetarët në rrethe si dhe në Kosovë.

Edicionin mund ta ndiqni live stream në kanalin e Top Channel në YouTube./IMA/

 

Artikulli paraprakTop Channel: Do të rishikojmë programet sipas rregullave të qeverisë
Artikulli tjetërPolicia bllokon lëvizjen te Liqeni, Rama: Numri i të prekurve do rritet