Top Channel zyrtarizon largimin e Altin Bashës dhe prezanton regjisorin e ri të “Portokalli”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Regjisori Altin Bashës nuk është më pjesë e “Portokalli”. Për shumë vite, ai ka qenë regjisor i spektaklit të humorit dhe ishte i pranishëm në mbledhjet e para të stafit edhe për këtë sezon. Kjo u mor si një konfirmim se ai nuk ishte larguar, por e vërteta qëndron ndryshe.

Në prag të premierës së ditës së sotme Top Channel ka zbuluar se Alitn Basha është larguar. Një artikull në faqen zyrtare të Top Channel ka prezantuar regjisorin e ri të spektaklit, i cili do jetë Indrit Çobani. Në fakt ditë më parë emri i tij u lakua si i konfirmua në këtë pozicion.

Altin Basha largohet zyrtarisht nga Portokalli, ja regjisori i njohur që do e zëvendësojë!