Top Talent 3 me panel të ri jurie, zbuloni cilët janë emrat!

Top Talent, edicioni i tretë nis së shpejti në ekranin e Top Channel me shumë risi.

Ori Nebijaj do të jetë ajo që do të moderojë spektaklin që do të zgjasë disa javë në kërkim të zbulimeve të talenteve të reja e po ashtu, nga ana tjetër juria ka ndryshuar rrenjërisht.

Sipas një promoje të publikuar në llogarisë sociale të Top Channel, ata që do të gjykojnë talentet e reja janë: Olti Curri, Jonida Vokshi, Hervin Çuli dhe Anita Haranidaj.

Përsa i përket datës së nisjes ende nuk është zbuluar por muaji po, ai i pari i vitit 2020./blitz.al

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Me katër anëtarë jurie, Olti Curri, Jonida Vokshi, Hervin Culi e Anita Haradinaj, @toptalent.tch rikthehet në janar nën moderimin e @ori_nebijaj në ekranin e @topchannelalbania!

Un post condiviso da Top Channel (@topchannelalbania) in data: