Një darkë speciale për aktorët e filmit “I love Tropoja”, Ermal Mamaqi ndan disa nga pamjet

Pas “2 gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi ka mbaruar xhirimet e filmit të tij të dytë “I love Tropoja”. Pak ditë më parë u zbulua se premiera e këtij filmi do të jetë në 29 Janar. Për të festuar finalizimin e xhirimeve me sukses, Mamaqi ka bërë bashkë kastin e aktorëve në një darkë speciale.

Ai ka ndarë disa foto, ku të gjithë duken duke u argëtuar në shoqërinë e njëri-tjetrit. Nga atmosfera e krijuar dhe energjia mes aktorëve, duket se çdo gjë ka shkuar më së miri dhe me siguri na pret një film mjaft i bukur./revistawho.com

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Duke u bërë gati për 29 Janar me disa yje të @ilovetropoja_filmi. E filluam me një darkë speciale në @fishtowntirana 🤪🤪🤪

Un post condiviso da Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) in data: