Trejsi Sejdini në “Shiko Kush LUAN”: Enca e meriton një shpullë nga unë!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Miss Universe Trejsi Sejdini ka qenë një nga të ftuarat puntatën e tretë të spektalit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

E gjetur në sfidën e “ringut” përballë personazheve të famshëm; Trejsi gjithë “inatin” e kishte me këngëtaren e famshe, Encën.

Ajo zbuloi se nuk do të krijojë kurrë miqësi me këngëtaren; madje sipas lojës zgjodhi Encën si artisten të cilën e cilëson si “0 me bisht”.

Ndërkohë edhe pyetjes se cila nga artistët meriton një shpullë nga ajo; modelja zgjodhi këngëtaren Haxhiaj.

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakJa çfarë surprize mori Luana Vjollca nga Labinot Gashi në “Shiko Kush LUAN”
Artikulli tjetër​31 filma dhe dokumentarë do të shfaqen në Festivalin Sportiv “Prishtina 2020”