Turjan Hyska sjell emisionin e ri që i ngjason ‘Portokallisë’, Salsano thumbon ish-kolegët e tij

‘Klanifornia’ është emri i spektaklit më të ri të humorit, i cili vjen në televizionin Klan nga skenaristi Turjan Hyska.

Në formatin e ri të modifikuar të ‘Apartamentit 2xl’, duket se shumë gjëra kanë ndryshuar, pasi spektakli do të jetë më i ngjashëm me spektaklin e humorit në Top Channel ‘ Portokalli’.

Moderatore e këtij spektakli do të jetë Marina Vjollca, ndërkohë që kasta e aktorëve përbëhet nga Julian Deda, Eliona Pitarka, Albano Bogdo, Visian Ukcenaj, Delinda Disha, Esmeralda Metka dhe Olsi Bylyku.

Spektakli më i ri i humorit, nuk duket se është pritur mirë nga Salsano Rrapi, i cili i ftuar disa ditë më parë në emisionin ‘Rreze Dielli’, komentoi largimin e disa prej aktorëve të ‘Portokallisë’.

Salsano foli gjithashtu për raportin e tij me kolegun Julian Deda, ai tregoi se Juliani është kolegu i vetëm i tij me të cilin ai nuk flet, dhe nuk ka më asnjë lloj raporti.

Salsano u shpreh se mes tyre nuk ka ndodhur asnjë konflikt, por rrethanat erdhën të tilla që mos të flisnin më, ai shtoi se- “aktrimi është njësoj si futbolli, nëse dikush të paguan më shumë, do ikësh nga ekipi yt dhe do luash për një ekip tjetër.”

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.