TV Klan vjen me prezantuese në rubrikën e motit, zbulojeni se kush është ajo!

Nga sot parashikimin e motit në “TV Klan” do e japë një nga vajzat më seksi shqiptare, balerina Alba Hoxha të cilën pak kohë më parë e keni parë edhe si velinë në emisionin “Stop”.

Prezantimi i motit është angazhimi më i ri i Albës e cila shprehet se ndihet e bekuar për këtë projekt të ri.

 

Alba do të shfaqet në orën 16:00, 20:00 dhe 23:30 në TV Klan për të dhënë parashikimin e motit nga vendi dhe Europa.

 

“Te dashur miq. Ndjej kenaqesine te ndaj me ju, angazhimin tim me te ri televiziv qe TV Klan me besoi. Do te takohemi bashke çdo dite, ne TV Klan ora 16:00, 20:00 si dhe 23:30 per t’u njohur me te rejat e motit ne vend dhe Europe. Ndjehem shume e bekuar per kete projekt te ri. Shihemi”, shkruan Alba.

 

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.