U largua nga Përputhen dhe i bashkohet formatit kosovar për njohje, Erjoni: Emisioni juaj është më i vërtëtë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Muaj më parë vendosi të largohet nga Përputhen pasi nuk e gjente veten në program.

Erjon Geca zbuloi se realiteti nuk ishte ai që shihej në ekran. Arsye për të cilën vendosi të hiqte dorë nga emisioni që e bëri të njohur.

Sot ai i është bashkuar emisionit të ngjashëm kosovar, ‘It’s my Love’ ku është shprehur se ky format i është dukur më i vërtëtë prandaj ka vendosur të zhvendoset nga Shqipëria në Kosovë për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Pjesë e formatit që është mjaft i ndjekur në Kosovë janë edhe disa konkurentë të tjerë nga vendi ynë.

Artikulli paraprakMësuesja e rreh, nxënësja 8-vjeçare nga Tepelena: Dua ta vras
Artikulli tjetërPandemia hap portat e panjohura të ekonomisë dixhitale, 54% e shqiptarëve rritën blerjet në internet