Uefa Champions League rikthehet në Vizion Plus dhe Tring

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Rikthehen mbremjet e përballjeve të Uefa Champions League, një prej ligave futbollistike më të ndjekura në botë.

Pas disa muajsh mungesë në ekran, sonte rikthehen ndeshjet e e UCHL Paris SG vs Barcelona dhe  Benfica vs Dortmund.

Dy perballjet do të vijne në kanalet sportive të Tring, Tring Sport1 HD dhe Tring Sport2 HD e me pas me të gjitha golat dhe momentet me të bukura te mbrëmjes në studion e UEFA ChampionsLeague me Andi Nuraj dhe Eva Murati në ekranin e Vizion Plus dhe platformën Tring.

Artikulli paraprakIlda Bejleri shfaqet me skena të nxehta në spotin e ri të Digitalb | VIDEO
Artikulli tjetërTop Albania Radio mbush sot 19 vjet!