Urimi i veçantë i Sarës për ditëlindjen e Ledionit

Sara Hoxha dhe Ledion Lico

Moderatori i Top Channel Ledion Liço ditën e sotme feston 30 vjetorin e tij. Përveç bekimit të madh dhe dhuratës më të mirë që ka, Londonin, për këtë përvjetor të tij ai ka marrë edhe shumë urime nga kolegë por më e veçanti ka qënë ai i Sara Hoxhës, bashkëshortes së tij.

“Gëzuar Ditëlindjen këtij këtu! Me vitet  je bërë shoku im më i mirë, shpirti im binjak dhe unë të jam përgjithmonë mirënjohëse sepse çdo ditë ti nxjerr anën time më të mirë. Ke një aftësi të përkujdeseh për këdo afër teje e nëse njerëzit do të të njihnin siç të njoh unë, do të shikonin se çfarë shpirti i shkëlqyer je. Faleminderit ty që je një partner kaq i përkryer dhe babai më i mirë për beben tonë”!-ka mbyllur dedikimin e saj Sara në një postim në Instagram.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.