Valbona Mema e eliminuara e radhës e “DWTS”

Këngëtarja e muzikës popullore Valbona Mema ka qene e eliminuara e mbrëmjes se sotme ne “Dancing With the Stars” pasi kishte me pake pike nga juria dhe vota nga publiku. Spektakli me i madh i kërcimit edhe këtë mbrëmje ka sjelle spektakël dhe surpriza per konkurrentet. Produksioni ka ndryshuar formule duke i grupuar konkurrentet ne dy grupe te cilet zgjodhën me pas muzikën me te cilen u prezantuar. Çiftet performuan edhe individualisht dhe ne fund te mbrëmjes nuk pati “Dance Off”. Piket e kombinuara te publikut dhe jurisë përcaktuan Valbona Memen si konkurrenten qe ndërpreu sot aventurën e kërcimit. Ndërkohë gara do e vazhdoje per 7 konkurrentet e tjerë te cilëve mbrëmjen e sotme u është bashkuar edhe Mariza Ikonomi.