VIDEO | Arbana në zyrë me Eduart Grishajn/ Çifti surprizohet nga një vizitor i veçantë

Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të komentuar të momentit.

Ata së shpejti do të bëhen prindër dhe lajmin e kanë bërë publik pak kohë më parë për të gjithë ndjekësit e tyre.

Së fundi teksa ndodhen në zyrat e tyre të punës, çifti është surprizuar nga një vizitor i veçantë, një qen i vogël, i zi.

Nga pamjet në video ajo shafqet e veshur me një fustan të gjatë me lule, i cili i tregon gjoksin dhe barkun e rrumbullakosur.

Arbana duket shumë e lumtur nga surpriza dhe shihet teksa e përkëdhel dhe e mban në krahë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al