VIDEO | Beart Rexhepi rrëfen të vërtetën për ndarjen me Tean dhe zhgënjimin e tij ndaj ish të dashurës

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Rrëfimi i plotë i Beart Rexhepit pas publikimit të videos ku Tea tregoji arsyet e ndarjes.

Artikulli paraprakPas lajmit se u bë miliardere, Kim Kardashian, ‘festë’ me bikini buzë detit
Artikulli tjetërPezullohet puna në aeroportin “Nënë Tereza”, punonjësi debat me Ballukun: Nuk mund t’ju presim pafundësisht