Video / Ngrica, makinat “kërcejnë” në rrugë. Aksidente pafund

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Bora e rënë në Turqi ka shkaktuar jo pak probleme në qarkullimin e automjeteve dhe qytetarëve.

Siç shihet në videon e mëposhtme, ngricat në rrugë kanë shkaktuar jo pak probleme.

Makina, që rrëshkisnin si të ishin lodra, shkaktuan kaos në rrugët e kryeqytetit turk, Ankara.

BurimiORA NEWS
Artikulli paraprakNe na sjellin edhe orë me diamante, po Shqipëria çfarë dhuron? Rama modest: Kam kollajllëkun e librit tim
Artikulli tjetërKrishtlindja nën spiralen e pandemisë