VIDEO | Përplasen fizikisht vajzat në “Hell’s kitchen”, goditje dhe ofendime…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes vajzave të “Hell’s kitchen” këtë të premte. Vajzat janë përleshur fizikisht, duke goditur e ofenduar njëra-tjetrën. “Ti ma hodhe, ti ma hodhe”-dëgjohet t’i thotë Joana Ergisës.“Xhungël je rrit ti mi? Xhungël je rrit? –ia kthen Ergisa.

Më pas Joana përplaset fizikisht me Xhesin teksa vajzat e tjera mundohen t’i ndajnë.
“Nuk kemi pse të bëjmë skena dhe lojra të tilla sepse e para është e rrezikshme dhe e dyta nuk janë të hijshme”-tha Erkiada.

Se çfarë do ndodhë mes vajzave na mbetet të presim puntatën e rradhës, teksa“Hell’s kitchen” është drejt finales dhe situata po nxehet akoma më shumë mes konkurrentëve.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!