VIDEO | Plas sherri mes gazetareve në studio: Mos më jep mua leksione…

Gazetarja Klodiana Lala është përplasur në emisionin “Studio e Hapur” me kolegët e saj Artan Hoxha dhe Anila Basha, lidhur me shkarkimin e Haki Çakos si Drejtor i Përgjithshëm i Policisë.

Koleget nuk kanë kursyer replikat me njëra – tjetrën duke iu drejtuar me fjalët: “Flet sikur ke ngrënë letra. Mos më jep mua leksione gazetarie. Merresh me thashetheme dhe shashka, etj”

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.