VIDEO / Po jepte lajmet, tërmeti tmerron live gazetaren shqiptare!

Gazetarja shqiptare është tmerruar në momentin që tërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë Shqipërinë.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, gazetarja Besmira Palushaj po jepte edicionin e lajmeve në “Ora News”, në momentin që i gjithë vendi u shkund.

Ajo shihet teksa përjeton tronditje dhe ngre sytë lart nga tavani. Pelushaj vijon të japë lajmet teksa studioja tronditet nga tërmeti.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.