VIP-at shqiptarë të mbledhur në një fermë: Ky është emisioni i radhës ku do të prezantojë Marina Vjollca!

Marina Vjollca u bë pjesë e Tv Klan me spektaklin “C’est la vie” që përfundoi të dielën e kaluar. Çfiti fitues në këngë ishin Lindi Islami dhe Kristi Karkanaqe ndërkohë që i gjithë kasti dhuroi mjaft spektakël çdo të diel mbrëma duke i dhënë një shikueshmëri të lartë televizionit.

Kjo është vlerësuar nga stafi i Tv Klan të cilët kanë menduar t’i besojnë Marinës një tjetër emision të rëndësishëm. Burime për “Xing.al” bëjnë me dije se shumë shpejt në Tv Klan do të transmetohet një “reality show” ku personazhe të njohur shqiptare do të qëndrojnë së bashku në një fermë dhe do të bëjnë atje të gjitha punët e nevojshme të fshatit. Ky emision do të drejtohet nga Marina ndërkohë që detaje të tjera nuk jepen ende. /Blitz.al/