X Factor UK 2014 – spoti i parë me Cheryl Cole dhe Mel B

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ndërkohë që këtë muaj pritet të filloje sezoni i 11-të i talent show-t X Factor UK, kanali ITV ka filluar transmetimin e promos se parë ku shohim katër mentoret që do të pushtojnë ekranin me talentet e kategorive përkatëse, Simon Cowell, Cheryl Fernandez-Versini (më parë COLE), Mel B dhee Louis Walsh.

Artikulli paraprakNga web-i në TV! #theSummerSong2014, I Pari format në Shqipëri që lind në web dhe transmetohet në Televizion.
Artikulli tjetërProduksionet turke të suksesshme edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës