Xhensila me dedikim të veçantë për Besin në ditëlindjen e 35-të: Ti që nuk lodhesh kurrë, kraharori paqes aty ku mbështetem pa frikë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Komediani dhe këngëtari shqiptar, Bes Kallaku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 35-të.

Dhe me këtë rast, ai pranoi urime të shumta nga miqtë dhe kolegët e tij e po ashtu një dedikim special nuk mungoi as nga partnerja Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja e njohur ka publikuar disa fotografi përkrah Besit në InstaStory, përmes të cilave i dedikon disa fjalë prekëse dhe mjaft romantike.

 

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!