Zanfina Ismajli na çuditi të gjithëve. Këngëtarja i thotë lamtumirë…!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kohë më parë, Zanfina Ismajli ishte prezente me projekte muzikore e me këngë që i rezistuan kohës.

Përmendim këtu “Ti s’do t’ja dish për mua”, “Gajdexhiu”, “Dy motra 1 frajer” etj.

E ftuar në emisionin “Tetë a Tetë” me Adelina Ismajlin, Zanfina ka treguar vendimin e saj final përsa i përket muzikës.

“U kam hequr dorë përfundimisht nga muzika”, – u shpreh Zanfina. “Aktualisht po merrem me dy profesione paralele dhe nuk dua të bëj më muzikë. Jeta në muzikë është stresuese dhe jam shumë e lodhur”.

Meqë vitet e fundit, këngëtarja nuk ishte aq aktive në muzikë menduam se ishte në punë e sipër për projekte të reja, por paska qenë e kundërta.

Buriminews-31.com
Artikulli paraprakFatjoni: Melisa del nga programi nëse hap ”thesin”!
Artikulli tjetërFatjoni fton Melisën të pranoj se ka një mardhënie me një djalë tjetër!