Fatjoni: Melisa del nga programi nëse hap ”thesin”!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në Përputhen Prime që ka nisur sot në Top Channel është duke u folur për mardhënien midis Melisës dhe Fatjonit.

Të protagonistët kanë qenë përballë njëri-tjetrit për të diskutuar rreth zënkës që ndodhi disa puntata më parë në fashën orare të pasdites.

“Unë të bëj delete”/ Fatjoni largohet nga studio, çfarë ndodhi në prapaskenë

Në përballje Fatjoni u shpreh: “Ndihem mirë që nuk jam përfshirë në situatën e Anës së parë, se ka ndodhur e njejta gjë me Melisën.”

Me fjalë të thjeshta, Fatjoni akuzoi Melisën se ka pasur marrëdhënie me konkurrentë të tjerë brenda në emision.

E ndërsa Melisa ka kërkuar me ngulm që Fatjoni të tregonte më shumë rreth ftohjes së tyre, ky i fundit nuk ka dashur të flas. Ai ka deklaruar që Melisa luan në program dhe se për të nuk ka më një interes. Madje ai ka shtuar se nëse ai flet më shumë rreth asaj çfarë di ai për Melisën ajo do të përjashtohej nga programi.