Zbulohen konkurentët e parë të “Your Face Sounds Familiar 2”

Ashtu si ju kemi informuar ekskluzivisht disa javë më parë, edicioni i dytë i talent show-t me VIP-a në Televizionin Klan pritet të filloj në muajin Shkurt pas suksesit të padiskutueshëm të sezonit të parë.

Referuar Blitz.al, tashmë janë zbuluar edhe tre personazhe të tjerë nga fusha të ndryshme që do të konkurojnë së bashku, balerina Riselda Sejdia, si edhe artistet Flaka Krelani dhe Beatrix Ramosaj të cilat do të bëjnë pjesë në YFSF 2./www.imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.