Zbulohet data e përfundimit të serialit “The Big Bang Theory”

Seriali i famshëm “The Big Bang Theory” do të përfundojë në vitin 2019. Warner Bros. njoftoi se komedia do të ketë episodin e saj të fundit vitin e ardhshëm.

Me anë të një komunikate të përbashkët, Warner Bros. Television, CBS dhe Chuck Lorre Productions thanë: “U jemi shumë mirënjohës fansave për mbështetjen që na kanë dhënë për 12 sezone. Do të mundohemi të sjellim një finale spektakolare”.

Sezoni i 12 dhe i fundit i “The Big Bang Theory” do të nisë në 24 shtator në CBS dhe mendohet se do të mbyllet në majin e ardhshëm.

Në vitin 2017, aktorët Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg dhe Kunal Nayyar nënshkruan kontratat e reja që mendohet se u jepnin 1 milion $ për sezon.

Seriali është nominuar 52 herë për çmime Emmy dhe ka fituar 10 prej tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.