Zbulohet prezantuesja që do të zëvendësoj Floriana Garon në “Jo Vetëm Modë”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Disa javë më parë, moderatorja Floriana Garo surprizoi ndjekësit në rrjetet sociale me lajmin e fejesës së saj dhe vetëm pak më vonë, bëri të ditur se sezon i i shkuar televiziv ishte dhe i fundit për të në emisionin ‘Jo vetëm modë’, pasi ajo do të zhvendosej në Zvicër për të bashkëjetuar me partnerin Enis Daci.

Por ky nuk ëhstë fundi i emisionit në televizionin ‘Klan’, pasi siç bën të ditur ‘Blitz.al’, producentët kanë gjetur një zëvendësuese për Florianën. Mësohet se bukuroshja që do t’i zërë vendin, është gjithashtu një ish-Miss.

Bëhet fjalë për Nevina Shtyllën, e cila pak kohë më parë u bë pjesë e televizionit ‘Klan’ për spektaklin ‘Maratona e Këngës’. Në të shkuarën, Nevina ka qenë prezantuese në televizionin ‘In Tv’ si dhe ka prezantuar një edicion të festivalit ‘Kënga Magjike’ së bashku me Ardit Gjebrean dhe kolegët e saj të ‘In Tv’.