Zbuloni datën e premierës së serialit “Osmani” në TV Klan!

Seriali më i kushtueshëm dhe më i suksesshëm i të gjithë kohërave, me veshje dhe skenografi mbreslënëse “Osmani” do të fillojë transmetimin në TV Klan.

Ky serial i shumëpritur që është vazhdim i “Ertugrul”, do të vijë me një histori të re dhe aktor të rinj.

Në rol kryesor është aktori më i famshëm dhe më i paguar Burak Ozçivit.

“Osmani” ka pasur shifra rekord shikueshmërie në çdo episod. Ky serial do të fillojë nga 10 marsi në TV Klan. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmanit, atij që themeloi perandorinë më të madhe, na mbetet ta mësojmë nga 10 marsi.

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.