Zbuloni datën e startimit të “The Voice Kids 2”; Top Channel vjen me një promo fantastike si “Game of Thrones”, për spektaklin! | VIDEO

Pritjes për spektaklin më magjepës të sezonit i erdhi fundi! Viti do të nisë me ‘The Voice Kids’ në ekranin e Top Channel. Janë përzgjedhur më të mirët, zërat më emocionues për të marrë pjesë në Audicionet e Fshehura, që do të nisin kështu garën në këtë spektakël talentesh. Të gjitha përgatitjet për të nisur ëndrrën kanë përfunduar. Nga data 19 Janar teleshikuesit do të njihen me zërat e fëmijëve më të talentuar të shqiptarëve. Spoti përrallor i spektaklit paralajmëron një magji të vërtetë!

 

Gjithçka në këtë udhëtim të deritanishëm ka qenë e mbushur me emocion dhe shumë dashuri. Gjatë realizimit të spotit trajnerët janë futur natyrshëm në rolin e tyre. E gjitha ka rrjedhur në një mënyrë organike dhe idetë janë materializuar në mënyrë të përkryer.

Falenderime të veçanta shkojnë për të gjithë ata që bashkëpunuan në realizimin e kësaj promo-je, Elva Bella, Rezart Gurashi, Elis Kruja, Ardian Koçi, Jurgen Murrizi, Orion Goga,  Marin Mema dhe Divjaka Resort.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.