Zbuloni konkurenten e rradhës në Dancing With The Stars!

Siç është bërë e ditur, këtë muaj do të nisë transmetimin sezoni i ri i spektaklit të kërcimit “Dancing with the stars” dhe çdo ditë po zbulohen detaje të reja e konkurrentët që do marrin pjesë.

 

Një nga konkurrentet do të jetë edhe ish-banorja e “Big Brother”, e shumë komentuar për fotot super seksi, Rike Roçi.

Ajo e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Instastory ku shihet gjatë provave.

Rike ka marrë pjesë në “Dancing with the stars 4” dhe do të marrë pjesë edhe këtë vit pasi këtë sezon spektakli do mbledhë konkurrentët më të mirë të edicioneve të mëparshme.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.