Zbuloni muajin e premierës së sezonit të fundit të Game of Thrones!

Bëhuni gati sepse Game of Thrones 8 është shumë gati dhe më në fund HBO ka publikuar datën e premierës!

Ndërsa vitin e kaluar me sezonin e shtatë kompania amerikane vendosi që t’a transmetojë serialin në Korrik 2017, me këtë sezon të fundit mesa duket i është rikthyer traditës. Dhe besojmë se të gjithë fansat e serialit të njohur amerikan e kuptojnë se për kë muaj bëhet fjalë.


Është Prilli i 2019 muaj në të cilin GoT do të shfaqi sezonin e fundit të tij. Lajmi u bë i ditur nga HBO përmes Twitter, ku ka dhënë gjithashtu edhe një teaser të sezonit të fundit të Frontit të Shpatave./IMA/

.