10 postimet më të pëlqyera në Instagram për vitin 2020

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Të mbyllur në shtëpi si kurrë më parë, rrjetet sociale u shndërruan në arratisjen e të gjithëve. Ngjarje të rëndësishme bënë që të qarkullonin postime virale dhe 10 më të famshmet në Instagram për vitin 2020 janë këto (via Billboard).

 1. Kylie Jenner ku pozon me Travis Scott
  Data: 17 tetor
  Pëlqime: 14.2 milionë

https://www.instagram.com/p/CGeGq-THzME/?utm_source=ig_embed

 

 1. Cristiano Ronaldo duke festuar ditëlindjen me partneren dhe djalin
  Data: 5 shkurt
  Pëlqime: 14.3 milionë

 1. Kylie Jenner dhe Stormi
  Data: 1 tetor
  Pëlqime: 14.5 milionë

 1. Stormi (Kylie Jenner sërish)
  Data: 26 mars
  Pëlqime: 15.3 milionë

 1. Ariana Grande dhe i fejuari
  Data: 20 dhjetor
  Pëlqime: 15.4 milionë

 1. LeBron James për legjendën e ndjerë të basketbollit, Kobe Bryant
  Data: 27 janar
  Pëlqime: 15.5 milionë

 1. Kylie Jenner sërish – Travis dhe e bija, Stormi
  Data: 30 prill
  Pëlqime: 16 milionë

 1. Lionel Messi për legjendën e ndjerë të futbollit, Maradona
  Data: 25 nëntor
  Pëlqime: 16.4 milionë

 1. Faqja e aktorit të ndjerë Chadwick Boseman, postimi ku lajmërohet ndarja nga jeta
  Data: 28 gusht
  Pëlqime: 19.1 milionë

 1. Cristiano Ronaldo për Maradonën
  Data: 25 nëntor
  Pëlqime: 19.7 milionë