19/06/2018 | Sot në serialet e Tring!

Dhoma 309 – EPISODI 170

Meqë Onuri detyrohet të qëndrojë në shtëpi për t’u kujdesur për të birin, përgjegjësia e drejtimit të ndërmarrjes bie mbi Erolin i cili stepet dhe kërkon ndihmën e Betylit që ta nxjerrë nga situata e vështirë. Onuri arrin të bëjë prezantimin e projekteve me Emirin në krahë. Për shkak të një pakujdesie, dy fëmijët humbasin. Onuri dhe Kurtullushi, të zënë nga paniku, vihen në kërkim të tyre.

Perla e Zeze – EPISODI 5

Sikur të mos mjaftojë gjithçka që ka kaluar, Hazalli dhunohet edhe nga i ati. Azizi i ofron ndihmë Kenanit pasi e shpëtoi nga atentati. Kush vazhdon ta ndihmojë Vurallin? Po Azizi, kë ka marrë peng?

Tre Anat – EPISODI 28

Orlando fajëson Santiagon si autor të sulmit ndaj tij. Danieli i kujton Ana Letisias se e ka ndihmuar të heqë qafe Marselon, nëk ëmbim të dashurisë së saj,  por ajo e përçmon. Xheniferi e ndihmon Ana Letisian me kryerjen e testit të ADN-së, pas zhvarrosjes së eshtrave të Marselos. A do të zbulohen të vërtetat tronditëse që fshiheshin pas imazhit të martesës së përsosur të çiftit Salvaterra?

 

 

Pese Yjet – EPISODI 134

Motrat Estreja shoqërohen për në rajonin e policisë. Ato i telefonojnë Manuelit që shkon t’i vizitojë bashkë me Marianon dhe Havon. Të gjitha lirohen, përveç Mirandës. Ignacio i shpreh dashurinë e tij Virhinias që e dashuron, por ajo është e vendosur për të mos u bashkuar me të, ndonëse e ka të vështirë. Nadia shkon të takojë Karlën dhe i kërkon që të mos ndërhyjë në marrëdhënien e saj me Sebastianin.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.