25-vjeçari i jep fund jetës në Tiranë (Policia zbardh informacionet paraprake)

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një 25-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Tiranë.Ai është gjetur i varur nga vëllai i tij.

Me datë 30.11.2020, në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i vetëvarur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.