5 Vjet Al Pazar! Rikthet humori i së shtunës mbrëma në Vizion Plus

Rikthehet këtë të shtunë në ekranin e Vizion Plus spektakli i humorit Al Pazar.

Ky sezon i ri i programit përkon edhe me 5 vjetorin e formatit të ideuar dhe drejtuar nga aktori i njohur i Agron Llakaj.

Ky sezon i ri do të ketë risi në prurje të numrave të rinj ku nuk do të mungojnë personazhet e interpretuar nga aktorët vjetër dhe hyrje të reja në trupë.

Falë humorit të hollë e batutës pikante, eksperiencës së kastës së aktorëve, qasjes me aktualitetin, Al Pazar vjen tashmë në sezonin e tij të 7-të si një ndër show-t më të preferuar të së shtunave mbrëma në ekranet shqiptare.

I vlerësuar si Formati më i Mirë i Humorit në IMA Awards 2016 nga publiku, Al Pazar rikthehet sërish me pjesëmarrjen e jashtëzakonshme të Behar Mera, Xheni Hallulli, Genc Lleshi dhe të një kaste të talentuar aktorësh nën drejtimin e mjeshtrit te humorit Agron Llakaj.

Të qeshim, argëtohemi por dhe të bëhemi pjesë e gjallë e realitetit tonë, oponencë ndaj cdo lloj pushteti e politike. Al Pazar, e qeshura të bënë mirë, e qeshura të benë të qash, e qeshura të bënë të mendosh, të kuptosh është ky qëllimi i formatit.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.