7 raste të reja me COVID në Durrës, punonjës të një fasonerie

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

7 raste të reja janë konfirmuar me COVID-19 në Durrës, e cila është ende një zonë e kuqe. 7 të prekurit janë punonjës në të një fasonerie në zonën e plazhit.

Në 24 orët e fundit konfirmohet edhe 7 raste të reja aktive duke rritur numrin e të prekurve në qytet, që prej ditësh kishte një rënie të konsiderueshme në rastet e reja të konfirmuara.

BurimiShqiptarja.com
Artikulli paraprakRama jep lajmin e mirë: Ja dita kur hapim kufirin Kosovë-Shqipëri
Artikulli tjetërKëto janë shtetet në të cilat Thaçi dhe Vuçiq projektuan planin e ndarjes së Kosovës