Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në rubrikën e sotme Copy | Paste kemi vendosur të trajtojmë programin, jo të ri pas dy sezoneve të suksesshme në Vizion Plus, A Show nga Adi Krasta.

Çuditërisht ky program ndryshoi edhe emër all’italiana duke u zëvendesuar me “A Krasta Show”, por italianizimi nuk përfundon këtu, pasi studio dhe logo e këtij formati është kopjuar tërësisht nga programi “Che Tempo Che Fa” që transmetohet mbrëmjeve çdo të shtunë dhe të diel në Rai 3 dhe prezantohet nga Fabio Fazio, nga viti 2003.

Artikulli paraprakAMERICAN MUSIC AWARDS 2013: Fituesit
Artikulli tjetërFestivali i Këngës në RTSH: Spoti promovues