Aktorja e njohur braktis xhirimet e “Doktorit të Mrekullive”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

“Doktori i Mrekullive” tashmë është një serial i cili po fiton popullaritet mjaft të madh. Së fundmi ka nisur transmetimin në Kosovë dhe Shqipëri në TV Klan ndërsa në Turqi, në FOX është duke transmetuar sezonin e dytë i cili jepet pikërisht të Enjteve. Sidoqoftë puntata e kësaj jave nuk mundej të transmetohej për shkak të programit të vitit të ri.

Aktorja e famshme Sedan Bakan, e cila i dha jetë personazhit të Ferdasë në serialin Mjeku Mrekulli, u largua papritur nga projekti. Seda njoftoi lamtumirën e saj nga seriali, në llogarinë e Instagram, gjë e cila i befasoi të gjithë ndjekësit e serialit.


Cilin program vendosët të ndiqni mbrëmjen e Vitit të Ri?
VOTO

Por çfarë do të ndodhë tashmë? Një tjetër personazh do të spikasë më shumë.

Me largimin e Ferda, personazhi i Ferman, i cili bie në prapavijë në spital, tani do të jetë në plan të parë. Tanju gjithashtu do ta bëjë Ferman shefin e departamentit dhe do ta vendosë në një situatë të vështirë.

Ndërsa Onur Tuna do të jetë në më shumë skena në episodet e reja, duke u bërë emri që do të dalë më i spikatur pas largimit të Ferda./IMAlbania.com/